Požar u spa centru fabrike vode „Minakva”
NOVI SAD – U spa centru fabrike vode Minakva na Futoškom putu u Novom Sadu, nešto posle dva sata ujutru izbio je požar, a dve osobe su hospitalizovane.
Požar je lokalizovan u 2.45 časova.
Na teren je izašlo devet vatrogasnih vozila, policija i Hitna pomoć, a na poziv policije, Hitna pomoć je prevezla dve osobe u svesnom stanju koje su se nagutale dima, potvrđeno je Tanjugu u toj službi.
Zbrinuta lica su starosti 62 i 61 godinu, a prevezena su na Institut za plućne bolesti u Sremskoj Kamenici.
Policija trenutno obezbeđuje lokaciju, a zvaničan uzrok požara nije poznat.
Lokalni mediji, međutim, javljaju da su požar izazvali radovi, odnosno varioci koji su tokom noći radili u objektu.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


