Cena gasa premašila 3.600 dolara
MOSKVA – Cena gasa na berzi u Evropa beleži vrtoglavi rast četvrti dan zaredom, nadmašivši danas nivo od 3.600 dolara za 1.000 kubnih metara, što je rekord svih vremena, prema podacima sa ICE berze u Londonu.
Cena gasa za isporuku u aprilu (fjučers ugovori) skočila je na holandskom TTF čvorištu na 3.639,1 dolara za 1.000 kubnih metara, prenosi Tanjug.
Generalno, cena gasa je od početka današnjeg evropskog trgovanja porasla za više od 67 odsto. Na zatvaranju trgovanje u petak iznosila je 2.300 dolara za 1.000 kubnih metara.
Подели ову вест
Komentari13
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Miodrag Ordanovski
To što pričamo o ceni gasa znači da još nismo svesni situacije.Danas videh gradonačelnika Odese kako nadmeno izjavljuje da je u Odesi mirno jer ruske trupe ne mogu sa dopru do nje pošto je brani herojska ukrajinska vojska koja" ubija Ruse na stotine".Krv mi se sledila u žilama.Ako to nije istina kakav je mozak u njegovoj glavi.Ako jeste bojim se da pomislim kakve će biti posledice!
Odgovori
|
Preporučujem
56
pepelepju
haahahahahahah
Odgovori
|
Preporučujem
135
Божидар Анђелковић
Европска унија спрема нове туристичке аранжмане за своје грађане: "Заборавите на цвокотање. Десет дана грејања у Москви на природан руски плин. Уплате искључиво у рубљама, евре и доларе не примамо. Може и на кредит, до следеће зиме."
Odgovori
|
Preporučujem
125
Мала допуна
Сад је већ 3820.
Odgovori
|
Preporučujem
64
Махалски гонич
Поводом овога, једино могу Западном свету да поручим: „Срећне вам санкције, јунаци!“
Odgovori
|
Preporučujem
236
Махалски гонич
#Det • Не јуначим се, једноставно, нити подржавам то лудило од санкција које не доприносе ничему осим скоку цена које ћемо сви и те како осетити, нити подржавам Украјину која је чачкала, чачкала док није исчачкала шта је ичачкала, нити осуђујем Русију која је трпела док је трпела. Само коментаришем то како сада највише цвиле баш они најгласнији поборници санкција. Наравно, још нису почеле контрасанкције, а то ће тек бити занимљиво. А ви? Како сте? Нисте у фотељи?
Preporučujem
173
Det
A vi se junacite iz udobne fotelje! Bravo junacino!
Preporučujem
12
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


