Jubilej „Hladnog piva”
„Večeras krećemo od početka, nije festival. Večeras samo ’Hladno pivo’!”, pozdravio je publiku u prepunoj Barutani frontmen istoimenog benda Mile Kekin i krenula je svirka – „Pevajte nešto ljubavno”, „Nema više”, „Mojoj majici”…
Obeležavajući tri i po decenije rada, Kekin i ekipa održali su koncert u okviru ovogodišnje turneje „35 za 35”.

Ljubitelji pank-roka ovacijama su nagradili regionalne legende koje su za sutra – na istom mestu i u isto vreme, od 21 sat – zakazale još jednu svirku.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


