Štrajk glađu pogrebnika u kovčegu
ZAGREB - Vlasnik pogrebnog preduzeća iz Virovitice Mario Kolarević već danima ispred Ministarstva privrede u Zagrebu leži u kovčegu i štrajkuje glađu, a razlog je problem sa Zakonom o pogrebnim uslugama.
Kolarević leži u kovčegu poput pokojnika, obučen u belu košulju sa crnom kravatom i crnim pantalonama, a tik pored je veliki krst na kome piše „pravna država”.
On tvrdi da je komunalno poduzeće Flora iz Virovitice njemu nelojalna konkurencija, jer niskim cenama odvlači stranke pošto je u njihovim rukama zakazivanje termina za sahrane, preneo je Tanjug.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


