Ruske snage napale predgrađe Kijeva
KIJEV – Ruske snage raketirale su jutros Višgorodski okrug u Kijevskoj oblasti, saopštio je načelnik Kijevske oblasne vojne uprave Oleksij Kuleba.
Prema njegovim rečima, meta je bio infrastrukturni objekat, ruske snage granatirale su i Nikolajev i Harkov.
Gradonačelnik Nikolajeva Oleksandr Senkevič saopštio je da su se u gradu čule snažne eksplozije, a gradonačelnik Harkova Igor Terehov naveo je da je grad noćas gađan dva puta, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Zikica
Meni je pomalo cudno da su rusi napali ovo buduci da je ovaj okrug na pravcu od Kijeva ka zapadu a ne ka istoku gde se odvija "specijalna vojna operacija".
Odgovori
|
Preporučujem
18
др Слободан Девић
Granatiranje pojedinih tacaka ne znaci nuzno da saveznicke snage imaju nameru da krenu u tim pravcima. Najverovatnije postoje dojave o skladistima municije, kampovima za trening i/ili drugim vojnim ciljevima. Nas su gadjali ili sa velikih visina ili iz Jadrana ...
Preporučujem
56
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


