Dojava o bombi u policijskoj stanici u Zagrebu
ZAGREB - Na mejlove policije i nekih medija stigla je dojava o postavljenim eksplozivnim napravama u jednoj zagrebačkoj policijskoj stanici.
Zagrebački portal Indeks piše da su iz zagrebačke policije neslužbeno potvrdili da je pretraga u toku.
Navode i da građani nisu ugroženi i da nema razloga za paniku, preneo je Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


