Gradski prevoz u Skoplju u kolapsu zbog dojave o bombi
SKOPLjE - Skoplje je jutros u kolapsu, zbog povlačenja svih autobusa Javnog saobraćajnog preduzeća na početne pozicije zbog dojave o bombi. Dojava je poslata tokom noći na zvanični mejl JSP Skoplje, pa su svi autobusi dobili nalog da se povuku iz saobraćaja.
O svemu je obavešteno Ministarstvu unutrašnjih poslova, preneli su skopski mediji. Skopski mediji pišu da je u glavnom gradu Severne Makedonije od jutros haos na ulicama, da putnici satima čekaju autobuse na stanicama i ne mogu da stignu do svojih radnih mesta.
Na samo nekoliko linija voze privatni prevoznici, prenosi Tanjug.
Gradonačelnica Danela Arsovska najavila je da će danas parkirati autobuse ispred zgrade vlade i stupiti u štrajk jer im nije prebačen novac za đačke i studentske karte, pa zbog toga zaposlenima u JSP Skoplje plate ne mogu da budu isplaćene.
Vozači JSP-a su dan ranije najavili da neće voziti dok im Arsovska ne obezbedi novac za plate do kraja godine.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


