Rud pobedio Ože-Alijasima u prvom kolu završnog turnira u Torinu
Norveški teniser Kasper Rud savladao je danas Kanađanina Feliksa Ože-Alijasima sa 2:0 po setovima 7:6, 6:4, u prvom kolu Zelene grupe završnog turnira u Torinu. Četvrti teniser sveta pobedio je šestog na ATP listi posle sat i 52 minuta.
U prvom setu oba tenisera su bili sigurni na svom servisu, pa se pobednik odlučivao u taj-brejku u kom je Rud slavio sa 7:4, javlja Beta.
Rud je odlučujući brejk u drugom setu napravio u sedmom gemu.
U drugom kolu, Rud će igrati protiv Španca Rafaela Nadala, dok će se Kanađanin sastati sa Amerikancem Tejlorom Fricom.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


