U Beogradu pao prvi sneg
U Beogradu je pao prvi sneg ove zime. Prema prognozi RHMZ-a, na području Beograda u naredna dva sata povremeno će padati slab sneg.
U šest sati u glavnom gradu je izmereno nula stepeni.
Najhladnije je bilo na Crnom Vrhu i Kopaoniku, gde je temperatura bila minus četiri stepena Celzijusa, preneo je Tanjug.
Najtoplije je u Kruševcu i Zaječaru, gde su izmerena tri stepena.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


