Zastave u sedištu NATO-a spuštene na pola koplja u znak solidarnosti sa Turskom
BRISEL – Zastave u sedištu NATO-a spuštene su na pola koplja u znak solidarnosti sa Turskom zbog katastrofalnog zemljotresa u toj zemlji.
Zastave 30 zemalja saveznica ispred sedišta NATO-a u Briselu biće spuštene na pola koplja do sutra uveče, u znak solidarnosti sa Turskom i turskim narodom, javlja Anadolija.
Iz stalnog turskog predstavništva pri NATO-u navedeno je da se zahvaljuju saveznicima na pomoći koju su od ponedeljka počeli da šalju Turskoj.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


