Kroz Užice vozio 203 kilometara na čas
UŽICE – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, presretačem su na teritoriji Užica zaustavili i isključili iz saobraćaja 23. godišnjeg državljanina Bosne i Hercegovine, saopštila je danas PU Užice.
Mladić je juče oko 14 časova, automobilom marke „audi” upravljao brzinom od 203,1 kilometar na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.
Protiv vozača će biti podneta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Petar
Ja bih mu zabranio ulazak u Srbiju.... Delija seo u Audi, pa ni manje ni više nego 200 km/h
Odgovori
|
Preporučujem
32
EvGenije
Krajnje je vreme da zakonodavac prepozna nasilničku vožnju kao krivično delo izazivanja opšte opasnosti i da propiše odgovarajuću kaznu, bez obzira što nije bilo konkretnih posledica tog dela. Zamislite da vlasnici oružja izađu na ulicu i počnu pucati oko sebe radi iz ćeifa; odmah bi dobili krivičnu prijavu. Po čemu se to bitno razlikuje od nasilničke vožnje? Automobil se smatra opasnijom stvari od oružja jer je češće u upotrebi, pa se zato za njega traži obavezno osiguranje od odgovornosti.
Odgovori
|
Preporučujem
45
Mirko
Mogli biste malo po beogradu da počnete da kažnjavate audije koji idu preko 100 km/h kroz naselje...a, da, kad ima blinkere kazne ne važe.
Odgovori
|
Preporučujem
30
Duki88
Moje misljenje je da za nasilnicku voznju treba da ide krivicna prijava.
Odgovori
|
Preporučujem
38
Боро
"......брзином од 203,1 километар на час, на делу пута где је ограничење брзине 80 километара........Против возача ће бити поднета прекршајна пријава...." ubica na točkovima....prekršajna prijava? Da mu je otkazala osovina, izleteo bi ko zna gde i pobio koliko ljudi, to niko ne zna?
Odgovori
|
Preporučujem
51
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


