Lažna dojava o bombi u subotičkoj gimnaziji
Subotica – Nastava u Gimnaziji „Svetozar Marković“ prekinuta je rano jutros tokom nultog časa zbog dojave o bombi. Dojava je, kako se nezvanično saznaje, primljena telefonskim putem oko 7 časova.
Učenici i nastavnici odmah su naputili školsku zgradu, a policija je izašla na lice mesta i detaljno pregledala ceo objekat u kome nije pronađena nikakva eksplozivna naprava.
Nakon toga, časovi su nastavljeni po uobičajenom rasporedu. Prekid nastave zbog lažne dojave o bombi trajao je dvadesetak minuta.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


