Bivša učenica nožem napala đaka i nastavnicu
Bivša učenica srednje škole „Ruđer Bošković” posekla je nožem druga (16) i nastavnicu (44), potvrđeno je danas Tanjugu u MUP-u.
Nastavnicu je posekla u predelu ruke.
Tinejdžerka (16) je savladana i određeno joj je zadržavanje.
Подели ову вест
Komentari17
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Milenko
Svi nude jednostavna rješenja za vrlo složen problem. Zato je ovako.
Odgovori
|
Preporučujem
49
vito
1. Увести планинарење у школе. Пешачење шумама и планинама сваки викенд.
2. Веронауку изучавати као предмет који се оцењује.
3. Не гомилати децу у градове. Наћи начин да одлазе у мање сеоске школе.
Odgovori
|
Preporučujem
91
Хронос
Да додам пар слова! Свако дете би морало да од 5 разреда изабере неки спорт којим ће се бавити до завршетка осмогодишње школе! После каоко хоће! Да ли ће то бити трчање, футбал, гимнастика није важно! Увести деци учење плеса уместо да по цео дан играју игрице и ходају као зомби на улицама са телефонима!
Preporučujem
1
Danilo
Да ли ће сада бити уведен мораторијум на кухињске ножеве, виљушке…
Odgovori
|
Preporučujem
66
Srpsko Dete
Šta se ovo dešava? Da li je ovo neki "Tik Tok" izazov?
Odgovori
|
Preporučujem
35
Zmi zmi
Ima razloga zasto je “bivsa”.
Odgovori
|
Preporučujem
45
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


