Dodik se na Forumu u Moskvi sreo sa Sergejom Lavrovom
MOSKVA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik sreo se danas sa ministrom spoljnih poslova Rusije Sergejom Lavrovom na bezbednosnom forumu koji se održava u Moskvi.
„Danas sam se tokom održavanja međunarodnog bezbednosnog foruma u Moskvi susreo s ministrom inostranih poslova Rusije Sergejem Lavrovom”, napisao je predsednik RS na Tviteru.
Dodik se kao specijalni gost obratio na forumu i istakao da je BiH nakon rata postala eksperiment i kolonija, bez uvažavanja istorije i međunarodnog prava.
Putem video-linka učesnicima foruma se obratio i predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


