Na skupu „Srbija nade” 200.000 ljudi
Skup „Srbija nade” na kome se, prema pisanju medija, okupilo 200.000 građana održan je večeras u Beogradu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je građanima koji su došli u velikom broju iz svih delova zemlje.

„Beskrajno vam hvala što ste u ovolikom broju došli na plato ispred Narodne skupštine, ali pre svega vam hvala što ste pokazali koliko ste uporni i spremni da se borite za normalnu i pristojnu – svoju Srbiju. Jedinstvo i zajedništvo danas su nam potrebniji nego ikada. Kada smo ujedinjeni tada nam niko ne može ništa. Samo snažna i jedinstvena Srbija može da izađe na kraj sa bezbroj problema. Nastavićemo da se borimo za Srbiju zajedno i pobeđivaćemo zajedno! Ja sam vaš i uvek ću biti vaš! Hvala vam na ogromnoj podršci i ljubavi i molim vas da nastavimo da pobeđujemo zbog budućnosti jedine otadžbine koju imamo! Neka živi Srbija!”, napisao je Vučić na „Instagramu” nakon skupa.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


