Sreda, 22.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Tajni sastanak u Republičkoj izbornoj komisiji sa umrlim čovekom

Tajni sastanak u Republičkoj izbornoj komisiji sa umrlim čovekom
(Фото/ Танјуг/ Сава Радовановић)

Kako javljaju mediji, portal „Nova S”, u vlasništvu Dragana Šolaka, plasirao je lažnu vest o tajnom sastanku koji je navodno održan u Republičkoj izbornoj komisiji, a povodom vanrednih parlamentarnih izbora.

Naime portal „Nova S” piše da je tajnom sastanku u RIK–u prisustvovao čovek koji je umro  još 2021. godine, što je  samo još jedna, nova, bizarna laž Šolakovih medija,

Čitavu sumnju na verodostojnost vesti baca to što je taj portal među onima koji su bili na sastanku naveo i osobu koja je preminula 2021. godine.

„Predsednik Republičke izborne komisije Vladimir Dimitrijević održao je juče sastanak sa sekretarom Srđanom Smiljanićem i zamenikom sekretara Brankom Marinkovićem, na kojem se dogovaralo o što bržoj pripremi terena za izbore u septembru”, saznanje je „Nove S”.

(Foto / Printskrin)

Na sastanku koji je održan juče, kako piše ovaj Šolakov portal bio je i Branko Marinković zamenik sekretara, koji je premino 2021. godine.

Dakle, pored toga što su izneli neistinitu informaciju da je sastanak održan, napisali su i da je mrtav čovek bio na sastanku.

Komentari2
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

vladimir
Mediji pod kontrolom zapada su talog medijskog prostora. Dovoljno je da se podsetimo "Račka ", "Markala", "Buča" u Ukrajini.... Rumunije kada su u toku govora predsednika Čaušesku američka vojska za propagandu iznela leševe iz mtrvačnica a CNN tada lokalna TV iz Atlante uživo prenosila navodno ubijene ljude gde se nije moglo demantovati. To je preokrenulo tok i znamo kako se završilo. Nađite mi jedan majnnstrim medij na zapadu pod kontrolom da piše istinu o ratu u Ukrajini . Nema.
Simon Saivil
Па шта ту има чудно? Срби кажу да је Чикаго највећи српски град. Тамо живи пуно Србаља. А Чикаго је познат по тзв. ”Чикаго машини” (односи се на политичку организацију Демократске Партије.) Њихова чувена изрека је: гласај рано, гласај често! А мртви који гласају у Чикагу су позамашан број!

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.