Norveška i Danska poslaće Ukrajini dodatnih 9.000 artiljerijskih granata
OSLO – Norveška i Danska poslaće Ukrajini dodatnih 9.000 komada artiljerijske municije, saopštilo je norveško Ministarstvo odbrane.
Ministarstvo je navelo da je Norveška već poslala Ukrajini 7.000 komada artiljerijske municije iz sopstvenih zaliha. Ta municija se može koristiti u nekoliko vrsta artiljerije, uključujući američku samohodnu haubicu M109 koje je Norveška ranije poslala Ukrajini, navodi se u saopštenju, preneo je Rojters.
Подели ову вест
Komentari5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
milan lala
Ratni huskaci, zele da Ukrainci jos vise stradaju.
Odgovori
|
Preporučujem
31
Vladimir
To je za ponedeljak, a šta će ostatak nedelje?
Odgovori
|
Preporučujem
7
Hmm!?
Nisam znao da su Norveška i Danska tako bliske sa Ukrajinom.
Odgovori
|
Preporučujem
10
Goran
Nisu daleko od Bjelorusije!!
Odgovori
|
Preporučujem
3
"Метака за Словене мора бити макар Шведска помрла од беде.."!
У ЕУ је прошле зиме, иако је била прилично блага, 68.000 људи умрло од хладноће јер није имало довољно новца за грејање. Целокупна норвешка популација тренутно дугује банкама око око 400 милијарди евра. То поспешује разводе и брачне бродоломе што је тежак изазов за психичко стање и здравље Швеђани који су били регистровани код извршитеља да имају велике, неизмирене дугове. Сваке године у Шведској самоубиство изврши око 1.000 људи.
Odgovori
|
Preporučujem
10
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


