Čemu služi zakazivanje pregleda
Kada sam dobio uput za pregled kod specijaliste za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju Opšte bolnice u Vršcu pregled mi je zakazan za poslednji dan maja u 8.45 sati. Kada su pregledi počeli, u 9.15, saznao sam da se pacijenti primaju prema redosledu dolaska u čekaonicu. Čemu onda služi zakazivanje vremena pregleda?
Poželeo sam da to pitanje postavim savetniku za zaštitu pacijenata, pa sam ga, negde oko 11 sati, potražio u Gradskoj kući. Tamo ga je već čekala jedna stranka. Portir se kod službenika koji je prolazio hodnikom raspitao da li je video savetnika, usledio je telefonski razgovor, a zatim nas je portir obavestio da savetnik „danas više neće doći”.
Tako je moje pitanje ostalo bez odgovora.
Novak Novakov,
Vršac
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


