Ana Brnabić sutra predsedava sednici Radne grupe za saniranje posledica poplava
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić predsedavaće sutra sednici Radne grupe za koordinaciju aktivnosti na saniranju posledica poplava i pripremi državnih programa pomoći i obnove nakon poplava koje su zadesile Republiku Srbiju.
Sednica će biti održana sutra u Vladi Srbije, sa početkom u 8 sati, saopšteno je iz Vlade Srbije, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Gordana
Nas zanima sta su od katastrofalnih polava u Obrenovcu, aktuelne vlasti uradile na zastiti kriznih priobalja ?
Odgovori
|
Preporučujem
0
Sonja
Ko je izglasao tu "radnu grupu" i ko su njeni clanovi , molim vas ?
Odgovori
|
Preporučujem
0
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


