Na području Južnobačkog okruga 11 saobraćajnih nezgoda za 24 sata
U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se 11 saobraćajnih nezgoda u kojima je sedam osoba lakše povređeno.
U istom periodu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se devet saobraćajnih nezgoda u kojima je jedna osoba zadobila lake telesne povrede, navodi se u saopštenju Policijske uprave u Novom Sadu.
Policijska uprava u tom gradu je, 14. avgusta, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 357 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Iz saobraćaja je isključeno 14 vozača i jedno vozilo, a zadržana su dva vozača, zbog vožnje pod dejstvom alkohola.
Oni će, uz prekršajnu prijavu, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


