Ember u četvrtfinalu mastersa u Šangaju
Francuski teniser Ugo Ember plasirao se danas u četvrtfinale mastersa u Šangaju, pošto je pobedio 51. igrača sveta Amerikanca Džefrija Džona Volfa posle dva seta, 6:1, 6:2.
Ember, 34. teniser sveta, pobedio je posle 58 minuta.
On je četiri puta oduzeo servis američkom teniseru, koji nije napravio nijedan brejk, javlja Beta.
Ember će u četvrtfinalu igrati protiv pobednika meča petog nosioca Rusa Andreja Rubljova i Amerikanca Tomija Pola, koji je postavljen za 12. nosioca.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


