Dojava o bombi u Elektrotehničkoj srednjoj školi u Beogradu
Na adresu srednje Elektrotehničke škole u Beogradu u 10.25 stigla je dojava o bombi, rečeno je Tanjugu u MUP-u.
Iz MUP-a su dodali da su njihove ekipe na terenu, a da je škola evakuisana.
Pojedini mediji prenose da je dojavu dobila i Matematička gimnazija u Beogradu, ali iz MUP-a tu informaciju nisu mogli da potvrde, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


