Orlić na tribini u Novim Karlovcima
Kandidat liste „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane” Vladimir Orlić boravio je juče u Novim Karlovcima, gde je učestvovao na tribini podrške toj izbornoj listi, u organizaciji Marijana Rističevića, predsednika Narodne seljačke stranke.
„Bez vaše podrške ne bi bilo istorijskih promena koje smo izborili. One se ogledaju i u odnosu koji danas imamo prema državi i svom narodu. I ne govori bez razloga predsednik Vučić da država nije igračka, jer samo država koja je suverena i slobodna može da bude i uspešna. Takva nam je Srbija danas”, poručio je Orlić, a preneo Tanjug.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


