Dodik glasao u Banjaluci
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik glasao je danas na parlamentarnim izborima u Srbiji.
Dodik je glasao u Generalnom konzulatu Srbije u Banjaluci.
Dodik ima državljanstvo BiH i Srbije.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Samo pitam
Imaju li predstavnici opozicije pristup izbornim mestima, odborima i konzroli glasačkih listi i kutija u RS?
Odgovori
|
Preporučujem
27
Перча Контраш
Само да те питам: Што мене питаш, питај опозицију из РС.
Preporučujem
50
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


