Kamioni na prelazu Šid čekaju četiri sata
Teretna motorna vozila na graničnom prelazu Šid, na izlazu iz zemlje, čekaju četiri sata, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije.
Prema informacijama Uprave granične policije, dobijenim u 5:15, kamioni na prelazu Gradina, takođe na izlazu, čekaju 90 minuta, a na Horgošu i Batrovcima jedan sat. Na ostalim graničnim prelazima nema zadržavanja za sve kategorije vozila, dodaje se u saopštenju.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


