Kad voz stiže na pogrešan kolosek
Na stanici Prokop 29. decembra sam čekao regio-voz koji saobraća na liniji Niš–Zemun u 13.05. Sve vreme je na monitoru stajala informacija da će kašnjenje u polasku biti 25 minuta i da se čeka voz na koloseku 6.
A onda se preko razglasa nerazgovetno čula informacija da regio-voz stiže na kolosek 8. Ispostavilo se da je još jedna devojka čekala isti voz i oboje smo morali da otrčimo na drugi kolosek kako bismo stigli.
Kako je moguće da putnici nisu blagovremeno obavešteni o promeni koloseka na koji dolazi voz? Šta bi bilo da se na stanici nalazilo slepo lice ili osoba u invalidskim kolicima? Da li bi i oni stigli na vreme ili bi voz otišao bez njih?
Bojan Komazec
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


