Poljska podigla avione
Poljska i njeni saveznici podigli su avione zbog navodne aktivnosti ruske dalekometne avijacije, saopštila je operativna komanda Oružanih snaga Poljske.
„Obaveštavamo vas da je u toku intenzivna aktivnost dalekometne avijacije Ruske Federacije. Upozoravamo da je aktivirana poljska i saveznička avijacija, što može dovesti do povećanja nivoa buke, posebno u jugoistočnom delu zemlje”, navela je komanda u Iksu (bivši Tviter), prenosi Sputnjik.
Подели ову вест
Komentari10
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
V.A.Laki
Nema komentara ! No comentary !
Odgovori
|
Preporučujem
0
Anna
Podizanja aviona su uobičajene "igre" armija. Rusi pošalju dva bombardera do granice. Poljaci dignu presretače. Rusi gledaju satelitima i radarima odakle su poleteli presretači, koliko vremena im treba, koja jedinica gde bazira, kakve radio komunikacije koriste, da li nato PVO jedinice prema granici pale svoje radare, koji to radari rade, itd. Stalno obaveštajno nadigravanje suprotnih strana.
Odgovori
|
Preporučujem
5
S juga
A zašto služe avioni?
Odgovori
|
Preporučujem
0
mali Građanin
Avionima protiv raketa ahahahahaha. Da li je moguće da ovo može nekog da prevari kao propaganda? Pa to nema ni u Holivudu.
Odgovori
|
Preporučujem
32
Коста
Зато у Америци постoји пословица звана "а Polish Joke,." кад неко нешто лупи и остане жив. Има и других у том клубу. Сад Украјиници траже (!) да се Руси одрекну атомоског оружја, а Црна Гора опет (!) има само 30% Срба али 55% наорда говори српски! Где имате "државу" од 600.000 станвниика, једва да попуне град као Диселдорф, у којој већина говори српски?
Odgovori
|
Preporučujem
47
Luis
Imate je u UN i u NATO a možda uskoro i u EU.
Preporučujem
0
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


