Stano: Lajčak sutra u Prištini
PRIŠTINA – Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak, posle današnje posete Beogradu, sutra će boraviti u Prištini, potvrdio je portparol EU Peter Stano.
On je za portal Reporteri rekao da je to deo Lajčakovog „stalnog kontakta i interakcije sa partnerima kako bi im pomogao da napreduju u dijalogu”. „Mogu da potvrdim da će se specijalni izaslanik sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem danas u Beogradu, a sutra će biti u Prištini na sastancima sa kosovskim kolegama.
Ovo je deo njegovog kontinuiranog kontakta i interakcije sa partnerima kako bi im pomogao da napreduju u procesu dijaloga koji vodi EU”, rekao je Stano. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa Lajčakom danas u 12.30 u Beogradu, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


