Kontejneri gde im nije mesto
Opasno je ako neko nizak rastom ili prvačić krene u avanturu prelaska preko ovog pešačkog prelaza. Biće poput figure u šahu – nevidljiv ili previđen. A ako je u neki od kontejnera ubačen pepeo sa žarom i dim će da „pripomogne u vidljivosti”.
(Foto:grafija koju prilažem snimljena je kod doma za stare u Ubu, kod ubskih silosa. Trotoar je, inače, često prepun školaraca svih uzrasta.
Bolje je sprečiti.
Radoje P. Bogdanović,
Ub
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Stevo
Suštinske probleme Srbije nalazimo samo u pismima čitalaca. E, tako nam je.
Odgovori
|
Preporučujem
15
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


