Borelj: Evropljani neće ginuti za Donbas
BRISEL - Evropljani neće ginuti za Donbas, rekao je šef diplomatije EU Žozep Borelj pred početak samita EU u Briselu.
„Ne treba da plašite ljude da je rat neizbežan. Potreba za podrškom Ukrajini je neizbežna .
Ne radi se o umiranju za Donbas, već o pomoći Ukrajincima", rekao je evropski političar, prenose RIA Novosti.
Borel je ovu izjavu dao u posle nedavnih reči francuskog predsednika Emanuela Makrona o mogućem slanju evropskih trupa u pomoć Kijevu.
Подели ову вест
Komentari18
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Bane Kan
Da, samo ce da daju pare, a plaćenici će obavljati prljavi posao. Sram treba da vas bude zbog onog što radite.
Odgovori
|
Preporučujem
66
Божидар Анђелковић
Пре два века европске силе су нас присиљавале да „признамо“ да смо столећима били неписмен народ, а у последње време су направили корак даље, па очекују од нас да „признамо“ да смо геноцидан народ. Оба пута уцена је била иста: наш „европски пут“. Тачно је да је на територији данашње Републике Србије за време Османског царства народ великим делом био неписмен. Али, српска интелектуална елита вековима је живела на територији Старе Србије, а посебно у Солуну.
Odgovori
|
Preporučujem
80
GTR
Опамећује се Борељ.
Odgovori
|
Preporučujem
58
Бранислав Станојловић
Руси су Европљани а гину у Донбасу већ више од деценије!
Odgovori
|
Preporučujem
142
Petar,Zemun
Ali ovaj predstavnik nekih sila svaki drugi dan izjavljuje da Evropa treba da učini sve da Rusi ne pobede. Ne vidim kako je i jedno i drugo izvodivo.
Odgovori
|
Preporučujem
88
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


