Izložba cveća u Manježu
Prva ovogodišnja izložba cveća „Beogradsko proleće” biće održana u parku Manjež od 12. do 21. aprila, svakog dana od 9 do 19 časova.
Posetioci će u ovoj cvetnoj oazi moći da pogledaju i kupe sobno cveće, lišćare i četinare, perene, sezonske i primorske cvetnice, palme, kaktuse, kao i propratni materijal poput saksija i najkvalitetnijeg supstrata za biljke. Dolazak na izložbu potvrdilo je tridesetak izlagača iz cele Srbije.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Бранислав Станојловић
Бедна замена за Цветни Трг!
Odgovori
|
Preporučujem
9
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


