Žal za nama
Nekada smo sve kupovali na pijacama, u bakalnicama i mesarnicama.
Nekada smo gledali ljubavne filmove, nije bilo filmova o pucnjavama, ubistvima i nasilju.
Nekada nismo znali šta je to droga.
Nekada smo kuvali na masti.
Nekada nije bilo raka, a kada bi neko umro od te bolesti onda bi rekli „ne zna se od čega je umro”.
Nekada smo bili dobre komšije.
Sve više ličimo na druge u belom svetu.
Branko D. P. Vukičević,
leksikograf
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Miroslav peric
Lepo receno.Bilo nekad nema vise...
Odgovori
|
Preporučujem
5
aleksandar
Zal za mladoscu, gospodine. Napredak medicine nam je produzio vek. A pored tih ljubavnih filmova smo gledli i sutjesku i neretvu.
Odgovori
|
Preporučujem
4
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


