Počela 56. Majska izložba
Pod sloganom „Geneza” počela je 56. Majska izložba, a otvaranje je upriličeno u Konaku kneginje Ljubice.
Dela su predstavili umetnici primenjene umetnosti, koji koristeći različite medije otkrivaju svoj pogled na svet. Posetioci izložbu mogu da sagledaju kao celinu koja daje uvid u inovativne metode umetničkog delovanja u savremenom društvu.
Tradicionalno, manifestaciju organizuje ULUPUDS i ona je u oblasti kulture značajna za grad Beograd. Publika će do 14. juna moći da poseti izložbe i u Domu vojske, „Singidunumu”, bioskopu „Balkan” i SKC-u, a predviđeni su i prateći programi.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


