Srbi nisu genocidan narod
Osvanula poruka na kuli „Beograd” u bojama srpske trobojke
Na kuli „ Beograd” večeras se pojavila snažna podrška borbi predsednika Vučića koji boravi u Njujorku i pokušava da ospori rezoluciju o genocidu u Srebrenici.
Na kuli, 168 metara visokoj koja dominira panoramom Beograda je objavljena poruka da Srbi nisu genocidan narod uz boje srpske trobojke.
Подели ову вест
Komentari3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Зоран Ђ.
Срби нису геноцидан народ,међутим, да се не лажемо, Срби јесу наиван народ (Јован Дучић сматра да је наивност знак племенитости, а не глупости). Срби су побједе у оба свјетска рата подијелили са својим непријатељима што нико никад није урадио и то се плаћа. Наравно, боли незахвалност. Узмимо као примјер Црну Гору за коју је народ Србије издвајао не мала средства деценијама,а Црна Гора ће гласати за резолуцију о Сребреници. Или Јужне Словене,које је Србија ослободила,а они ...
Odgovori
|
Preporučujem
105
Milos miokovic
......Zoran Dj@ako nam je problem samo naivnost,mi smo na konju......
Preporučujem
28
Мир
Србијо, главу горе, и поносно гледај на своју историју.
Odgovori
|
Preporučujem
60
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


