Ponedeljak, 08.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Počeo sastanak delegacija Srbije i Egipta u Kairu

Počeo sastanak delegacija Srbije i Egipta u Kairu
(Pixabay)

KAIRO – U Predsedničkoj Palati u Kairu održava se plenarni sastanak dve delegacije, Srbije i Egipta, u prisustvu predsednika Vučića i predsednika Al Sisija.

Sastanku prisustvuju ministri u Vladi Srbije, Tomislav Momirović, Aleksandar Martinović, Jelena Begović, Zlatibor Lončar i Dejan Ristić, kao i gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić, gradonačelnik Novog Pazara Nihat Biševac i gradonačelnica Užica Jelena Raković Radivojević.

Nakon toga, u prisustvu dvojice predsednika, biće potpisan niz sporazuma, a predsednici će održati i zajedničku konferenciju. Predsednik Vučić prisustvovaće zatim i svečanom ručku, koji će u njegovu čast organizovati predsednik Al Sisi, prenosi Tanjug.

Komentari0
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.