Četvrtak, 04.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Vučić sa Šolcom i Analenom Berbok

Vučić sa Šolcom i Analenom Berbok
Инстаграм: buducnostsrbijeav

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom i ministarkom spoljnih poslova Analenom Berbok tokom prijema koji su u Njujorku, na marginama zasedanja Generalne skupštine UN, organizovali predstavnici Nemačke i Namibije.

- Prisustvovao sam prijemu koji su povodom Samita o budućnosti organizovali kancelar Savezne Republike Nemačke Olaf Šolc i predsednik Republike Namibije Nangolo Mbumba, a drago mi je bilo da sretnem i ministarku spoljnih poslova SR Nemačke Analenu Berbok - napisao je Vučić uz objavljene fotografije na društvenoj mreži Instagram.

Komentari11
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Божидар Анђелковић
Кад долази Аналена у Србију?
dr
pa šta kažu kad će ratnu odštetu da plate
Hana
Izuzetno vazan sastanak za Srbiju.
Marko
Ponosan sam što naš predsednik aktivno učestvuje na ovakvim svetskim događajima. Srbija pokazuje da ima ozbiljne lidere koji se bore za našu budućnost na međunarodnom nivou.
Iva
Prijem može poslužiti kao platforma za dobijanje podrške u razvoju različitih sektora u Srbiji, uključujući poljoprivredu i tehnologiju.

PRIKAŽI JOŠ

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.