Novosađanke oterale N1 (video)
Građanke Novog Sada, okupljene ispred sedišta Glavnog odbora SNS u Novom Sadu, poručile su ekipi televizije N1 da nije dobrodošla zbog svoje uređivačke politike.
- Podržavate uništavanje srpske zastave, mi nismo agresivci kao vi - poručile su Novosađanke.
NOVOSAĐANKE OTERALE EKIPU N1!
— Detektor laži (@LaziDetektor) November 5, 2024
Novosađanke okupljene ispred sedišta N1:
"Podržavate uništavanje srpske zastave, mi nismo agresivci kao vi! Dosta je bilo vaše predstave, napolje bre odavde! Vi ste antisrbi! pic.twitter.com/UFizWNJVQ9
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


