Vlada Srbije objavila dokumenta o padu nadstrešnice
Vlada Srbije donela je danas odluku da Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture počelo sa objavljivanjem svih dokumenata koji se tiču mogućeg izvršenja krivičnog dela usled obrušavanja nadstrešnice na železničkoj stanici u Novom Sadu 1.novembra ove godine.
Prvi od objavljenih dokumenta je od 20. februara 2015. godine - izveštaj Revizione komisije za stručnu kontrolu tehničke dokumentacije. Reč je o Izveštaju o izvršenoj stručnoj kontroli projektnog zadatka za Studiju opravdanosti sa idejnoim projektom za modernizaciju železničke pruge Beograd - Subotica - državna granica (Kelebija). Na sednici održanoj 19. februara 2015. godine Reviziona komisija je razmotrila dostavljeni projektni zadatak za Studiju opravdanosti sa idejnim projektom i odlučila da se može pristupiti izradi Studije opravdanosti i idejnog projekta.
U narednih 24 časa Vlada Srbije će nastaviti da objavljuje dokumenta.
Na sajtu Vlade Srbije možete pogledati sva dokumenta.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


