Hapšenje na VMA
U nastavku akcije na suzbijanju korupcije po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Vojna policija je ušla na Vojno-medicinsku akademiju, gde je u toku hapšenje.
Kako Tanjug saznaje, u toku je hapšenje načelnice toksikologije na VMA.
Jutros je uhapšena i bivša direktorka Komore medicinskih sestara i knjigovođa komore.
Подели ову вест
Komentari5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Jezda
Da, mislim da su u ovom momentu medicinske sestre glavni problem u društvu.
Kako nas zamajavaju, ovo je cirkus...
Odgovori
|
Preporučujem
83
Vladimir
Ćerka Laneta Gutovića se ne bi složila sa vama.
Preporučujem
0
Dogif
Da, lepo je govorio bivši direktor DZ Zemun - koliko humanosti da lekar ponese u samoposlugu za kilo hleba?
Odgovori
|
Preporučujem
21
Dejan ogorceni gradjanin
Sta je sa ogromnim listama cekanja , na Banjici narocito ?
Odgovori
|
Preporučujem
68
Tomic
Vreme cekanja na listi cekanja na Banjici se u poslednjih godinu dana ubrzano skracuje, barem na onoj listi na kojoj sam ja.
Preporučujem
23
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


