Petak, 10.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Blokaderi ne puštaju decu u vrtić (video)

Blokaderi ne puštaju decu u vrtić (video)
принтскрин

Zbog blokadera u Košutnjaku, koji od sinoć blokiraju zgradu RTS-a, građani su onemogućeni da normalno funkcionišu.

Otac je poveo dete u vrtić, ali je naišao na blokadere.

Radio Televizija Srbije zatražila je odblokadera da prekinu blokadu objekata javnog servisa ističući da je blokiranje objekata i sprečavanje zaposlenih javnog servisa da rade posao za koji su zakonski odgovorni predstavlja nedopustiv pritisak na medij kojem, kako se navodi, građani godinama ukazuju najveće poverenje.

Komentari10
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Gospodin
To nisu ljudi.
Zoran
Zivi se od rada i snalazljivosti svuda na svetu pa cak i ovde u francuskoj ima puno ljudi na primer prodavci u pekarama u prodavnicama, cistacice ...pomocni radnici u prevodu preko 30 % dobija minimalnu platu 1400 evra ,nije puno ako sve platis sta dugujes ostace ti nista . Ako hoces vécu platu moras da se boris ili dobrom kvalifikaciom ili radi duze. Prosle su zlatne godine svuda na svetu
Rada
Ovo je za svaku osudu i strogu kaznu.
Srbin iz Nemacke
Gde je obecanje od subote da ce zakon da vazi za sve ? Nigde policije !
Blaki
Teror koji sprovode blokaderi mora biti zaustavljen moraju se kazniti nasilnici

PRIKAŽI JOŠ

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.