Blokaderi napali ljude u Zaječaru
Blokaderi napali građane Zaječara, samo zato što ne misle kao oni. Pretili im iseljavanjem. Među napadnutima bilo je i Zaječaraca romske nacionalnosti. Ljude su napadali i viljuškom.
Blokaderi su psovali i pretili članovima SNS-a u Zaječaru, vrećajući ih, govoreći da će biti proterani nakon izbora. Nivo histerije koje pokazuju blokaderi pokazuje da, u nedostatku političkog programa, posežu jedino i isključivo za nasiljem – Zaječar je još jedan primer za to, prenose „Novosti”.
Подели ову вест
Komentari6
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Nedzad
Pohapsiti ih sve
Odgovori
|
Preporučujem
90
Mila
Zašto blokaderi ne pokušaju sa argumentima, a ne sa pretnjama?
Odgovori
|
Preporučujem
125
jana
Pretnje i vređanje su znak slabosti, ne snage.
Odgovori
|
Preporučujem
78
Mila
Romsku zajednicu posebno treba štititi, ne ugrožavati.
Odgovori
|
Preporučujem
62
Knezevic Zoran
Ja se, za razliku od vas, naježim kada neko pomene bilo koju etničku grupu u Srbiji? Zar ne bi trebali da smo svi jednaki i da imamo ista prava? Ovo isticanje, po dobru ili zlu, bilo koje nacionalnosti, shvatam kao vid potuljene i podmukle diskriminacije. Ne postoji "pozitivna" diskriminacija.
Preporučujem
21
nirvana
Нико нема право да малтретира и терорише грађане Србије.
Odgovori
|
Preporučujem
73
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


