Građani Novog Pazara protiv blokada (video)
Građani Novog Pazara izjasnili su se protiv blokada saobraćajnica, ističući da se radi o uznemiravanju i maltretiranju građana.
„Ne znam ti blokaderi šta hoće? Šta traže? Niko ih ne bije, niko ih ne suzdržava, da rade lepo. Šta traže bolje?“, rekao je jedan građanin Novog Pazara.
Pojedini su istakli da bi policija treblo da interveniše i spreči kršenje zakona.
„Ne podržavam zato što druge građane to uznemirava. Ja bih ih sve pohapsila!“, rekla je jedna građanka.
Pojedini su istakli da su podržavaju studente, ali da ne mogu da se slože sa blokadama i ograničavanjem kretanja i slobode većine građana.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


