Šta radite, druže, moram na posao
Blokaderi i druge pristalice opozicije i danas su onemogućili kretanje većini građana Beograda.
Zbog blokada u Beogradu nisu išli trolejbusi i tramvaji, autobusi su zaustavljani na pojedinim lokacijama do dolaska patrole, a mnogi građani nisu mogli da stignu na posao, bolnicu ili jednostavno ispune druge obaveze.
„Šta radite druže, moram na posao“, rekao je jedan od sugrađana koji nije mogao da prođe zbog blokadera.
Pojedini su među blokaderima prepoznali nezaposlene i dokone ljude željne atrakcije na ulici.
„Ja ne mogu da idem, sad idem peške skroz do gore da završim posao, a oni stoje tu, zaludni. To vidim komšije koje nemaju decu, ni žene, ni muža, ništa. Te ženturače, umesto da idu nešto da rade, one tu sviraju“, rekla je ogorčena sugrađanka.
Jedna starija sugrađanka nije mogla da ode kod lekara zbog blokada.
„Krenula sam kod lekara. Sram ih bilo. Dosta je više. Šta hoće?“, upitala je ova sugrađanka.
Na priloženim video snimcima pogledajte kako blokaderi maltretiraju većini građana kojima onemogućavaju kretanje.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


