Đurić se sastao sa Markom Rubiom
VAŠINGTON – Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić sastao se danas u Vašingtonu sa američkim državnim sekretarom Markom Rubiom.
Sastanku su prisustvovali i podsekretarka za politička pitanja Alison Huker i viši službenik Biroa za evropske i evroazijske poslove Stejt Departmenta Brendan Hanrahan, koji je sredinom jula posetio Beograd, Prištinu i Sarajevo.
Prema najavi Stejt Departmenta, posle susreta sa Rubiom, predviđen je i poseban sastanak Hanrahana i Đurića.
Ministar Đurić boravi u poseti Sjedinjenim Američkim Državama, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


