Napadnut policajac u Kotoru
Tokom sinoćnje manifestacije Bokeška noć u Kotoru zabeležen je incident u kojem je napadnut jedan policijski službenik, preneo je Radio Kotor.
Komandir Odeljenja bezbednosti Kotor, mr Boban Raković, saopštio je da je u noćnoj smeni bilo angažovano ukupno 49 službenika Uprave policije koji su brinuli o bezbednosti građana i učesnika manifestacije.
Kako je naveo, zabeleženo je jedno narušavanje javnog reda i mira, odnosno napad na policajca tokom dešavanja u gradu.
Raković je dodao da su sve ostale aktivnosti tokom manifestacije protekle mirno i u skladu sa planom obezbeđenja.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


