Ana Brnabić: Bolesni od mržnje
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić reagovala je na platformi Iks komentarom:
Bolesni od mržnje.
Poludeli od frustracija.
Teroristi na rečima i na delu.
Većinska Srbija je upravo uz tog čoveka koga najviše mrze i najnehumanije napadaju jer se i najjače bori, uz @avucic. Uz njega je jer ceni rad, prepoznaje rezultate, vidi ljubav i posvećenost ovoj zemlji i ljudima koji u njoj žive.
Njihov jedini odgovor su mržnja i nasilje - verbalno ili fizičko, u kom god obliku, ali uvek i neizostavno nasilje.
Što oni više tako, to će Srbija više da se ujedinjuje uz Aleksandra Vučića, uz svog predsednika.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


