Dodik: Hvala Trampu, Srpska nikada neće pasti
Predsednik Milorad Dodik zahvalio je predsedniku SAD i njegovim saradnicima što su ukidanjem sankcija ispravili veliku nepravdu nanesenu Republici Srpskoj, njenim predstavnicima i njihovim porodicama - nepravdu koju su stvorile Obamina i Bajdenova administracija.
Dodik je naveo da odluka o ukidanju sankcija nije samo pravna, već moralna rehabilitacija istine o Republici Srpskoj i svima koji joj časno služe.
"Još jednom se pokazalo da je sve ono što je izgovoreno protiv nas bila laž i propaganda, na kojima je izgrađen veliki nered koji je stvorio Kristijan Šmit - nered koji se sada mora počistiti", napisao je Dodik na platformi Iks i istakao:
"Onima koji su ovih godina likovali i verovali u tuđe laži mogu oprostiti sve, osim godina koje smo izgubili zato što su verovali da će Republika Srpska pasti. Danas je jasno - nikada neće pasti".
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


