Malobrojni blokaderi razočarani (video)
Saobraćaj na raskrsnici kod Narodne skupštine je obustavljen
Dijana Hrka, majka Stefana koji je poginuo ispod nadstrešnice u Novom Sadu, nastavila je štrajk glađu ispred srpskog parlamenta.
Saobraćaj na raskrsnici kod Narodne skupštine je obustavljen.
Blokaderi, koji navodno podržavaju nesrećnu ženu, a zapravo žele da izazovu razdor među građanima, razočarani su jer su malobrojni.
- Nema nas ni hiljadu, kako ne može da se skupi bar deset hiljada. „Ćacilend“ je pun, kaže razočarano blokaderka sa snimka, pozivajući da im se ljudi priključe.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Sanela
Ne znam šta su očekivali, da ih narod podrži u rušenju sopstvene države, užas!
Odgovori
|
Preporučujem
72
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


