Potpisana Zajednička izjava o projektu metroa
U Beogradu su danas potpisani Zajednička izjava o projektu beogradskog metroa i Memorandum o razumevanju za izgradnju kanalizacionog kolektora
U Beogradu su danas potpisani Zajednička izjava o projektu beogradskog metroa i Memorandum o razumevanju za izgradnju kanalizacionog kolektora (interceptora) za sakupljanje otpadnih voda grada Beograda „Veliko Selo - faza 2”.
Zajedničku izjavu i Memorandum su, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, potpisali prvi potpredsednik Vlade i ministar finansija Srbije Siniša Mali, ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Aleksandra Sofronijević i ministar za Evropu i spoljne poslove Francuske Žan-Noel Baro.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


