Nismo neutralni
Ruski ambasador u Velikoj Britaniji govorio je za Skaj njuz o ratu na Bliskom istoku.
Andrej Kelin je rekao da Rusija „nije neutralna“, već „na strani Irana“. Dodao je da oni „imaju veoma negativan stav prema onome što se dešava“.
„Trenutno je logika zapadnih zemalja da je Iran kriv za sve. Ali niko ne kaže da su SAD i Izrael pokrenuli napad na Iran. A Iran samo odgovara na taj napad. To jednostavno nije fer“, naglasio je.
Kelin je naglasio da je najbolji scenario da se rat završi „odmah“ i da se strane „vrate mirnom, dogovorenom i diplomatskom rešenju“.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


